Menu

Máte akýkoľvek postreh alebo zaujímavý nápad? Povedzte nám ho!

Celý proces výroby private label vitamínov, minerálov a ďalších výživových doplnkov je založený na efektívnej komunikácii medzi dodávateľom a odoberateľom. Ako dodávateľ s dlhoročnými skúsenosťami vieme, akú významnú rolu zohráva individuálny prístup a promptné riešenie problémov. Pri spolupráci s nami tak môžete mať istotu, že všetky vaše návrhy, želania a pripomienky neostanú bez povšimnutia. 

Private label a užitočná spätná väzba 

Segment private label výživových doplnkov je postavený na spätnej väzbe. Aby sme vám dokázali vyrobiť produkt podľa vašich predstáv, potrebujeme vedieť vaše názory, pripomienky a návrhy. V tejto oblasti máme vybudované bohaté know-how, vďaka ktorému vám vieme dať fundované rady, ktoré vás posunú vpred. To však neznamená, že nebudeme pracovať s vašimi návrhmi. 

Všetok feedback, ktorý nám poskytnete, ihneď preverujeme a zamýšľame sa nad ním. Radi ho s vami preberieme a pokúsime sa ho transformovať do reality. Záleží nám na vašej spokojnosti. Pokiaľ máte jasnú predstavu o tom, čo by ste chceli zmeniť alebo upraviť, vypočujeme si ju a spravíme všetko pre to, aby sme vám vyhoveli. 

Priamočiara komunikácia 

Možno ste sa už aj vy niekedy stretli s dodávateľmi, ktorých tempo komunikácie bolo porovnateľné s rýchlosťou slimáka. Predovšetkým veľké firmy, ktoré majú tisícky zákazníkov, často nedokážu otázky, návrhy či pripomienky riešiť promptne a priamočiaro. Komunikácia so zákazníkmi viazne a obvykle sa predlžuje na niekoľko dní, týždňov alebo dokonca mesiacov. 

Vieme, že doba je dnes rýchla a pokiaľ chcete uspieť, musíte postupovať dynamicky. Náš tím odborníkov tu je vždy pre vás, pripravený pomôcť, poradiť a riešiť všetky pripomienky či problémy priamočiaro. Jednotlivé záležitosti sú riešené na základe zložitosti požiadavky aj v priebehu niekoľkých hodín, nie dní alebo týždňov. Dokážete sa tak posúvať vpred rýchlejšie, bez zbytočných zdržaní. 

Individuálny prístup 

Nie ste pre nás len nejaké číslo v tabuľke. Vieme, že každý private label výrobok je niečím špeciálny, výnimočný. Vy sami si v spolupráci s našimi odborníkmi navrhnete zloženie produktov, vzhľad etikiet a ďalšie záležitosti. Ako individuálne sú vaše produkty, tak individuálna je aj naša komunikácia s vami. 

Nikdy nehľadáme univerzálne riešenia, ktoré budú najlepšie pre všetkých. Zameriavame sa na váš konkrétny produkt či problém a riešime ho individuálne. Dokážeme tak zabezpečiť, že nami poskytnuté riešenie bude naozaj 100 % funkčné. 

Rozširovanie služieb NATURAL s.r.o. 

Vďaka spätnej väzbe od vás získavame úplne nový pohľad na naše fungovanie. Dokážeme optimalizovať naše služby a prinášať riešenia, ktoré nás posúvajú vpred. Snažíme sa o to, aby sme vytvorili akýsi funkčný ekosystém, v ktorom sa navzájom spoločne s našimi zákazníkmi posúvame vpred. 

Vďaka množstvu rozličných názorov získavame komplexnejší pohľad na vec, dokážeme sa rýchlejšie prispôsobovať novým trendom a vytvárať konkurencieschopnejšie produkty. 

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho

Máte záujem o naše produkty?

Vyplňte dopytový formulár a my sa vám čoskoro ozveme s cenovou ponukou.
Výber produktov (SK)
leaf
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram