Menu

Navrhnúť optimálne zloženie výživového doplnku nemusí byť žiadna veda!

Rozhodli ste sa, že idete predávať svoje výživové doplnky na Amazone. Chystáte sa využiť služby „Fulfillment by Amazon“ a preraziť so svojím produktom na medzinárodnom trhu. Názov už máte, no teraz prichádza tá náročnejšia časť – navrhnutie optimálneho zloženia. To, čo na prvý pohľad môže vyzerať ako veľká veda a drahý proces, ktorý je potrebné zveriť profesionálnym laboratóriám, môže byť v skutočnosti pomerne jednoduché. Stačí sa spoľahnúť na naše služby!

Výživový doplnok a jeho účel

V prvom rade musíte mať predstavu, na čo by mal váš výživový doplnok slúžiť. Má podporovať zdravie pleti? Zlepšovať činnosť žalúdka? Urýchľovať chudnutie? Na začiatku spolupráce s nami je dobré, pokiaľ máte aspoň nejakú predstavu o zameraní vašich produktov. Ak ju ale náhodou nemáte, naši experti vám radi poradia. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a najnovším analýzam dokážeme odhadnúť, po akých výrobkoch je najväčší dopyt.

Je potrebné myslieť na to, že trh sa neustále mení, vyvíja. Pokiaľ chcete uspieť, je potrebné prispôsobovať sa novým trendom čo najrýchlejšie. My za vás kontinuálne sledujeme správanie trhu a poradíme vám, ako z vašich výrobkov vyťažiť čo najviac. Pokiaľ na vlnu nového trendu nastúpite medzi prvými a stanete sa v danej oblasti lídrom, neskôr sa dokážete ľahšie presadiť aj v segmente iných výživových doplnkov, keďže vaša značka bude už známa.

Návrh optimálneho zloženia

Keď poznáme účel produktu, prichádza na rad výber jednotlivých surovín a ich namixovanie v ideálnom pomere. Vďaka nášmu know-how vám dokážeme odporučiť optimálnu kombináciu zložiek podľa vašich požiadaviek. Nemusíte si lámať hlavu s rôznymi výskumami či experimentami. Stačí nám povedať vaše predstavy a my sa postaráme o to, aby výsledok spĺňal vaše očakávania.

Jednotlivé suroviny odoberáme od certifikovaných dodávateľov, ktorí garantujú vysokú kvalitu a konzistentnosť ich dodávok. Zároveň však zabezpečujeme výhodné ceny, aby sme vám poskytli čo najlepší potenciál zárobkov. Náš sortiment surovín neustále obmieňame a otvárame spolupráce s novými dodávateľmi, aby sme vám dokázali zabezpečiť čo najviac zložiek, o ktoré máte záujem.

Prispôsobenie do najmenších detailov

Po prvotnom návrhu zloženia jednotlivé množstvá surovín ešte optimalizujeme na základe špecifických požiadaviek. Napríklad, podľa toho, či je produkt určený pre ženy, deti či športovcov. Vy tak máte istotu, že produkt bude reálne účinný. Je dôležité, aby zákazníci pocítili priaznivý vplyv vášho výrobku, v opačnom prípade rýchlo prejdú ku konkurencii. Navrhneme aj denné dávkovanie, respektíve, maximálny denný limit pre príjem daného produktu.

Zároveň nastavíme a zabezpečíme výrobné procesy, aby stanovená kombinácia surovín neostala len na papieri, ale v presnom množstve sa dostala do podoby reálneho produktu. Ku vám sa už dostane len výsledný výživový doplnok, ktorý je pripravený uspieť medzi silnou medzinárodnou konkurenciou. Zloženie vašich produktov, ktoré navrhneme na mieru, ostáva len vám. Garantujeme, že ho nebudeme ponúkať našim ďalším klientom.

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho

Máte záujem o naše produkty?

Vyplňte dopytový formulár a my sa vám čoskoro ozveme s cenovou ponukou.
Výber produktov (SK)
leaf
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram