Menu

Obal, ktorý predáva. Zaujmite zákazníkov na Amazone vďaka unikátnemu dizajnu

Poznáte staré známe tvrdenie, že obal predáva? Pokiaľ predávate výživové doplnky na Amazone, platí to dvojnásobne. Konkurencia je veľká a aby ste mali šancu uspieť, musíte vyčnievať z radu. Ako na to? Základom je originálny vizuál etikiet, ktorý upúta pohľady potenciálnych zákazníkov.

Pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, nemusíte si na návrhy obalov najímať drahú marketingovú agentúru. Pomôžu vám s nimi naši ľudia, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné know-how a stáli pri zrode produktov, ktoré na Amazone zaznamenali veľmi solídne predaje.

Na farbách záleží

Psychológia farieb zohráva pri predaji výživových doplnkov významnú úlohu. Každý odtieň vzbudzuje iné emócie a pocity. Aby váš produkt pôsobil na cieľovú skupinu tým najlepším dojmom, návrhu farebných kombinácií je potrebné venovať dostatok pozornosti. V tomto ohľade vám radi pomôže náš tím skúsených expertov. Tí majú prehľad o marketingu na Amazone a najnovších trendoch v oblasti výživových doplnkov.

Dokážu tak navrhnúť optimálne farebné kombinácie na mieru vášmu produktu. Odtiene sa prispôsobujú aj na základe cieľovej skupiny. Napríklad, v prípade produktov pre ženy môže byť vhodné zvoliť ružové farby a naopak, výživové doplnky určené pre mužov je potrebné ladiť do iných odtieňov. Niektoré farby, napríklad, žltá, vzbudzuje emóciu radosti a šťastia. Zelená zas podnecuje dôveru a spoľahlivosť. Keď sa jednotlivé odtiene v správnom pomere aplikujú na obal, výsledkom je ten správny psychologický efekt na potenciálnych zákazníkov.

Dizajn, ktorý upúta pozornosť

Etikety je dobré obohatiť o netradičné grafické prvky, ktoré upútajú pozornosť človeka. Obal by mal byť dizajnovo výrazný, avšak zároveň musí korešpondovať s komunikačnou stratégiou vašej značky. Aj s dizajnovými prvkami vám radi pomôžu naši odborníci, ktorí vedia zabezpečiť návrh grafiky na mieru.

Neoddeliteľnou súčasťou dizajnu etikiet je logo vašej značky, aby bol daný produkt hneď na prvý pohľad rozoznateľný. Pozornosť je potrebné venovať aj fontom písma. Tie dokážu taktiež predurčiť, aké emócie bude výrobok na prvý pohľad vzbudzovať. Je dôležité, aby boli grafické prvky na vašich obaloch konzistentné. To znamená, že keď si raz stanovíte určitý spôsob komunikácie, je dôležité dodržovať ho. Ak budete pri každom novom produkte všetko od základov meniť a upravovať, vaša značka bude pre zákazníkov ťažko zapamätateľná.

Optimálne rozvrhnutie prvkov

Obal výživového doplnku by mal v potenciálnych zákazníkoch vzbudzovať pocit vysokej hodnoty za peniaze. Jednotlivé grafické prvky a texty musia byť správne rozmiestnené, aby boli ľahko čitateľné a pôsobili dobrým dojmom. Jednoducho, aj keď s predajom výživových doplnkov na Amazone len začínate, váš produkt musí pôsobiť profesionálne. Ako keby ste boli ostrieľanou značkou s dlhoročnými skúsenosťami. Jedine tak môžete naplno konkurovať zabehnutým veľkým značkám a zaznamenať úspech na medzinárodnom trhu. Vďaka nám môžete tieto náročné požiadavky splniť jednoduchšie, ako si myslíte!

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho

Máte záujem o naše produkty?

Vyplňte dopytový formulár a my sa vám čoskoro ozveme s cenovou ponukou.
Výber produktov (SK)
leaf
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram