Menu

Predávajte cez Amazon bez starostí! Dodanie produktov do skladu zabezpečíme za vás

Prostredníctvom služby „Fulfillment by Amazon“ je predaj vlastných produktov na najväčších zahraničných trhoch jednoduchší ako kedykoľvek predtým. Ako to funguje? Do vami zvoleného skladu Amazonu doručíte svoje produkty a následne sa už nemusíte o nič starať. Amazon zabezpečí ich balenie, rýchle doručenie k zákazníkovi a vybaví celý proces reklamácií či vrátenia tovaru. V rámci tohto celého procesu vám pomôžeme aj my.

Kompletná produkcia bez starostí

Sme private label výrobca výživových doplnkov a robíme všetko pre to, aby sme vám poskytli pridanú hodnotu naviac. Vďaka nám sa môžete venovať len vymýšľaniu nových nápadov, marketingu a predaju. Nemusíte si lámať hlavu s návrhmi zloženia, mixovaním ingrediencií a ich spracúvaním do podoby výsledného produktu. O všetko sa postaráme my a radi vám poradíme, ako jednotlivé výživové doplnky optimalizovať, aby zožali čo najväčší úspech.

Spolupracujeme nielen s veľkými firmami, ale aj s menšími podnikateľmi, ktorí s predajom na Amazone len začínajú. Nemusíte sa preto obávať, že ihneď si od nás musíte objednať tisícky produktov. Radi vám pomôžeme s vaším rozbehom v takej forme, akú si môžete dovoliť.

Vďaka našim prísne regulovaným výrobným podmienkam máte istotu, že váš na mieru vyrobený produkt bude 100% spĺňať všetky stanovené kritériá a požiadavky. Všetky výrobky prechádzajú kontrolami kvality a spolupracujeme výhradne s dodávateľmi surovín, ktorí sú certifikovaní a majú dobré renomé. Nemusíte si tak každú jednu várku produktov prácne kontrolovať a overovať. To pre vás znamená jednu veľkú výhodu naviac.

Doprava bez starostí

Aby sme vás odbremenili od starostí naviac, vaše produkty nielen vyrobíme, ale naviac ich aj doručíme priamo do skladu Amazonu. Vy nám poviete, do ktorého skladu (prípadne, viacerých skladov) Amazonu chcete svoje produkty dopraviť a my sa o všetko postaráme. Spolupracujeme s jedným z najväčších dopravcov na svete, ktorý zabezpečuje prepravu po zemi, vode aj vzduchu. Inými slovami, vaše výrobky sme schopní doručiť až na samotný kraj sveta.

Vy tak máte istotu, že produkty sa do skladov Amazonu dostanú expresne rýchlo, bez niekoľkomesačného čakania, ako to býva zvykom napríklad pri čínskych dodávateľoch. Váš biznis tak nebude dlho stáť a získate náskok pred konkurentmi, ktorí odoberajú svoje produkty od menej spoľahlivých dodávateľov. Zároveň sa však nemusíte obávať, že za dopravu zaplatíte neštandardne vysoké čiastky. S naším dopravcom máme dohodnuté výhodné podmienky, ktoré sú pre vás veľkým benefitom.

Svoje podnikanie tak môžete riadiť z ktorejkoľvek časti Zeme, bez starostí s dopravou, riešenia reklamácií a vrátení produktov. Nepotrebujete veľké skladové priestory, nemusíte si platiť kanceláriu a zamestnávať ľudí, ktorí sa budú starať o hladký chod vášho biznisu. Využite našu podporu, dlhoročné know-how a staňte sa úspešným medzinárodným Amazon predajcom aj vy!

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho

Máte záujem o naše produkty?

Vyplňte dopytový formulár a my sa vám čoskoro ozveme s cenovou ponukou.
Výber produktov (SK)
leaf
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram